Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Oferta

 

 

Swoją ofertę kierujemy do firm, jak również do osób prywatnych, które chciałyby w przystępnej cenie na jasnych warunkach umowy podnieść efektywność reklamy swojej witryny. Pozycjonowanie to dość skomplikowany i żmudy proces, dlatego skuteczną reklamę i promocję witryny warto jest powierzyć specjalistom.

Strona internetowa w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna dla każdej firmy, gdyż jest najlepszą wizytówką w sieci, jednak bez pozycjonowania jest jak dom bez adresu.

 

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

 

Optymalizacja kodu

 

Optymalizacja stron - to dostosowanie treści, kodu oraz elementów grafiki strony internetowej lub całej witryny, pod określonym kątem.

Optymalizację witryny można podzielić na optymalizację kodu, optymalizację treści oraz grafik. W przypadku większości popularnych programów do zarządzania treścią (CMS) optymalizację treści można przeprowadzić z ich poziomu.

 

Optymalizacja kodu wymaga najczęściej ingerencji w kod źródłowy skryptów. Jest ona stosowana pod kątem:

  • prędkości wyświetlania się strony (objętości kodu oraz waga grafik, a także konfiguracja połączeń),
  • zgodności ze standardami (prawidłowa walidacja w programach testujących),
  • wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe (metatagi, hierarchia nagłówków, hiperłącza, treści, elementy graficzne, ustawienia serwera, walidacja),
  • wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe: odpowiednie zaznaczenie słów kluczowych, ustalenie hierarchii nagłówków, ustalenie gęstości występowania słów kluczowych.
 

Pozycjonowanie SEO

 

Search engine optimization SEO - to procesy zmierzające do osiągnięcia przez dany serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów i fraz kluczowych zwane pozycjonowaniem.

Proces pozycjonowania jest elementem szeroko pojętego marketingu internetowego. Pozycjonowanie opiera się na ciągłym poznawaniu mechanizmów rządzących wyszukiwarkami i dostosowywaniu kodów serwisów internetowych do aktualnych algorytmów wyszukiwarek w celu poprawienia pozycji danego serwisu na liście wynikowej.

 

Pingowanie

Pingowanie to działanie przydatne przy przyspieszeniu indeksacji nowo opublikowanych treści na naszych serwisach, stronach, gdzie linkujemy, blogach, zapleczach itd. Jest niezwykle przydatną techniką SEO, która pozwoli na szybsze zaindeksowanie wyżej wymienionych treści.